Dashuri apo urrejtje? Flori hesht sa herë vjen Elvana

Kliko per me shume info

Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet.

Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur krah njëri tjetrit.

Kliko per me shume info

Edhe pse kurrë nuk kanë pohuar gjë, ata kanë thënë copëza fjalish apo kanë bërë gjeste që kanë lënë të kuptojnë se kanë qenë më tepër se shokë.

I gjithë publiku gjithmonë ka dashur që ata të jenë bashkë dhe ndaj situata mes Florit dhe Elvanës ka qenë një nga temat më të komentuara.

Por tashmë Elvana është rikthyer në Tiranë.

Ndërkohë të gjithë e dinë sesa aktiv është Flori në rrjetet sociale, por sa herë që Elvana vjen në Tiranë, ai hesht dhe nuk poston asgjë.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë, thuaj prej disa orësh të mira Flori nuk ka postuar asgjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.