Darkë me Zamir Manen dhe Nazif Destanin, Ermali sfidon publikisht Noizyn

Kliko per me shume info

Kënga e fundit e Noizyt ishte një sukses i vërtetë sic në fakt edhe pritej.

Por duket se “Gjuha e Kampionit”, ku reperi i pëlqyer citon Nazif Destanin dhe darkën me miliarderin e parë shqiptar Zamir Manen, ka frymëzuar edhe aktorin e njohur Ermal Mamaqi.

Kliko per me shume info

Ai ka postuar një foto me ta në profilin e tij në Instagram dhe ka shkruar në përshkrim:

Ja, duke bërë realitet këto këngët e Noizy-t!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.