Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit

Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në Vjenë, duke treguar edhe unazën super të shtrenjtë.

Vetëm në më pak se një javë më vonë ajo postoi një fotografi tjetër ku thoshte se ishte martuar zyrtarisht.

Kliko per me shume info

Ndryshe, Adelina gjithmonë është komentuar edhe për jetën e saj të shtrenjtë.

LEXO EDHE:  Publikohet biseda e Kastro Zizos dhe ish-bashkëshortes, e pyet për fëmijën, shihni si i kthehet

Së fundmi përmes një fotografie mësohet se vlera e unazës së fejesës kushton hiç më pas se pesë mijë e 360 euro.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here