“Çmendet” Gentian Zenelaj, nuk pyet për dimrin dhe ja çfarë bën

Kliko per me shume info

Nëse mendoni se jemi në dimër dhe askush nuk do të donte të provonte temperaturat e ulëta duke u larë në det…gaboheni!
Ka dhe nga ata guximtarët që pasionin e zhytjes në ujë pse jo dhe të peshkimit në këto muaj të ftohtë e praktikojnë edhe në dimër.

I fundit që e ka bërë këtë ‘çmenduri” është pikërisht aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj.

Kliko per me shume info

Genti njihet për pasionin e zhytjes në ujërat e jugut të Shqipërisë, dhe jo vetëm.

Dje Genti na ka treguar se nuk është kaq ftohtë, duke sfiduar të gjithë me zhytje në det.

Për të gjithë ata që nuk e besojnë Genti ka shpërndarë edhe një video për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Epo, Genti na dha një ide të mirë!

Sapo u hap sezoni turistik ne Palase 😂😂😂 #13janar #spearfishing

Posted by Gentian Zenelaj on Samstag, 13. Januar 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.