Berisha i drejtohet me ironi Ramës: 2018, viti shqiptar i drogës, kanabisit dhe krimit shtetëror

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut.

Ai ka publikuar një foto me një tekst ironik për ‘2018, viti shqiptar i drogës, kanabisimit dhe krimit shtetëror’.

Kliko per me shume info

‘Një mirëmëngjesi nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

 

LEXO EDHE:  Qeveria në Fier, Rama: Ende ka parazitë dhe grabitqarë në administratë, 80 u larguan

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here