Berisha: “Forca e Ligjit” është shëndërruar në “Forca e Krimit”, arritja e 100 ditëve të Norieges!

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha në një status në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, ka reaguar lidhur me operacionin ‘Forca e Ligjit’.

Berisha pohoi se bandat e qeverisë mbrëmë hodhën eksploziv në Elbasan dhe në Fushë-Krujë.

Kliko per me shume info

REAGIMI I BERISHËS

Operacioni “Forca e Ligjit” degjeneron ne operacionin “Forca e Krimit”!
Te dashur miq, mbreme gjate nates bandat e qeverise, qe bejne ligjin ne nje seri qytetesh, nder te cilat hodhen ne ere me eksplozive dy makina ne Elbasan dhe Fushe Kruje. Keto banda i hodhen eksplozive ne oborre oficerit te policise rrugore ne Fushe Kruje. Zhvillimet e perditshme te rendit dhe sigurise deshmojne se operacioni “Forca e ligjit” eshte shnderruar ne operacionin “Forca e Krimit”. Kjo eshte arritja madhore e 100 diteve te Norieges! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.