Befason “Princi i Libofshës”: Me Eglën nuk na bashkon dashuria, marrëdhënia treshe

0

Prej kohësh marrëdhënia treshe e ish-missit shqiptar Egla Harxhi, është përfolur tepër nga mediat rozë. Kjo për shkak se vetë Harxhi deklaroi se djali i saj i cili erdhi në jetë pak dite me parë, Luxifer-i do të kishte dy mama dhe një baba.

Por fotografi Ale de Basseville, i shumëpërfolur si “princi i Libofshës” ka deklaruar se në fakt nuk ekziston marrëdhënia e tyre treshe dhe se me Eglën nuk ka asnjë dashuri.

Kliko per me shume info

Në një intervistë për Panoramën ai ka thënë se media e ka keqpërdorur historinë e tij me ish-missin, dhe se në fakt ai rri me Eglën vetëm për shkak të detyrave dhe vizionit të përbashkët.

Për lindjen e Eglës në Francë dhe jo në Shqipëri ai është shprehur:

“Në Libofshë ose në Shqipëri ende nuk është shërbimi mjekësor si në Francë, që është ekstremisht i njohur në botë për përsosmërinë, gjë që nuk ekziston ende në vendin tuaj. Për shkak të sëmundjes sime dopio gjenetike, ishte e rëndësishme për të pasur një sistem të cilësisë së parë, që do e quaja AAA. Për t’iu përgjigjur pyetjes, i them faleminderit zotit Kryeministër Komunist dhe shpresoj t’i vendosi në 2018-ën shërbimet higjenike dhe sanitare në spitalet shqiptare.

Ajo që më bashkon me Eglën është vetëm vizioni i përbashkët për krijmin e pushtetit, Principatës së Libofshës.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.