Arrestohet 49-vjeçari në Qafë-Thanë, lëvizte me “BENZ”-in plot drogë

Kliko per me shume info

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike.
Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës në Sarandë. Policia kufitare ka nisur peshimin e lëndës narkotike që u gjet në automjetin tip ‘Benz’ me targë AP125FS.

Policia thotë se vijojnë hetimet për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.