Ardit Gjebreas i del situata nga kontrolli, Blerina i nxjerr në shesh të vërtetën

Blerina Bombaj është padyshim dietologia më e njohur shqiptare, dhe që gjithmonë vë theksin në ushqimet bio duke u kujdesur kryesisht për dietat ushqimore të VIP-ave.

E ftuar sot në RTSH në një bisedë me gazetarin Eraldo Rexho, Bombaj ka folur për tekat e VIP-ave shqiptar.

Kliko per me shume info

“Ka nga ata që janë shumë tekanjozë, kërkojnë t’i kenë dietat sipas shijeve të tyre. Mirëpo kur shkon tek dietologu nuk mund të hash ato që do ti, por ato që duhen”, ka thënë Bombaj.

E pyetur nga Rexho se cili prej tyre ka humbur më shumë kilogramë, Bombaj tha se për çështje etike nuk mund të thotë emra shkruan Who.

“Për arsye privatësie s’mund të them emra, por mund të përmend Arditin. Sot isha me të dhe më tha që nga festat ka shtuar 4 kilogramë”, tregoi duke qeshur Bombaje cila me rubrikën e saj “Ne jemi çfarë hamë”, është pjesë e pandarë e “Të Dielës Shqiptare.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.