Ami dhe Ermali më të dashuruar se kurrë

0

Komediani dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi, duket se është i dashuruar si ditën e parë me Amin.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku janë së bashku dhe krahas saj ka shkruar:“Lumturi,Dashuri,Gëzim,Bekim,Mrekulli,Pasion…,”-përfundon Ermali.

Kliko per me shume info

Nuk e dinim që Ermali ishte kaq romantik. Ndërkohë aktualisht Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e cila do të jetë vajzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.