Ç’po ndodh? Ambasadorët takim “kokë më kokë” me Xhafajn, EURALIUS zbarkon në zyrën e Arta Markut

Kliko per me shume info

Ditë me takime të rëndësishme, kjo e sotmja, për ministrin e Brendshem, Fatmir Xhafaj dhe kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku.

Mësohet se gjatë paradites së të premtes ambasadori i SHBA-së Donald Lu dhe ambasadorja e BE-së Romana Vlahutin kanë zhvilluar një takim me ministrin Xhafaj në Ministrinë e Brendshme.

Kliko per me shume info

Ndërkohë që në zyren e kryeprokurores së pergjithshme të përkohshme Arta Marku kan zbarkuar ekspertet e EURALIUS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.