Ku do t’ju çojë viti 2018? Ambasada e SHBA-ve ka një thirrje për studentët shqiptarë

Kliko per me shume info

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka një thirrje për studentët shqiptarë që shpresojnë të studiojnë në një universitet në SHBA.

Ambasada i fton të hedhin një sy nga EducationUSA me anë të një statusi në profilin e saj në “Facebook’.

Kliko per me shume info

Statusi

“Ku do t’ju çojë viti 2018? Nëse po shpresoni të studioni në një universitet në Shtetet e Bashkuara, hidhini një sy EducationUSA. Qendra ofron informacion pa pagesë, të saktë dhe të plotë mbi institucionet amerikane, procedurat e aplikimit, dhe shumë më tepër!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.