Alban Ramosaj bën rrëfimin prekës për babain dhe mbush sy me lot

0

Alban Ramosaj ka bërë sy të mbushen me lot, me rrëfimin e bërë në emsionin e pasdites ‘’Rudina’’.

Përveç muzikës dhe modelingut këngëtari foli edhe për humbjen e babait. Nëpërmjet një rrëfimi mjaft prekës, Albani thotë:

Kliko per me shume info

“Ishte diçka shumë e rëndë, shumë e madhe që nuk e kaloja dot, nuk e kuptoja çfarë po ndodhte, kisha emocione të këqija sepse mungonte dikush në shtëpi.Tani që jam rritur e kuptoj akoma më shumë, por kjo është jeta. Ngjaj shumë me babain”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.