Alarmi/ Guri 3 ton mund të bjerë në autostradën Rrëshen-Kalimash, rrezikohen njerëzit

Kliko per me shume info

Një gur 3 ton rrezikon të bjerë në autostradën Rrëshen-Kalimash.

Ky lajm është bërë i ditur nga drejtoria vendore e policisë së Lezhës ditën e djeshme. Rreth orës 18:00 mbi dy tarracat mbrojtëse të autostradës, kanë rrëshkitur gurë dhe dhera të shumtë për shkak të reshjeve të kohëve të fundit.

Kliko per me shume info

Guri 3 ton rrezikon të bjerë dhe mund të jetë fatale për njerëzit, automjetet si dhe banesën e shtetasit Gjon Ndrec Lleshi i cili është në proces evakuimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.