Aksidenti spektakolar, makina fluturon në ajër dhe përfundon përmbys (VIDEO)

Kliko per me shume info

Pamjet e tmerrshme kapnin momentin kur një makinë e drejtuar nga një njeri i moshuar u përmbys në një rrugë me trafik.

Videoja tronditëse, e kapur nga kamera CCTV e një zyre postare në Bordesley, West Midlands, zbulon se si makina u përplas në dy makina të parkuara përpara se të fluturonte në ajër.

Kliko per me shume info

Një Mercedes dhe Vauxhall u godit nga një SUV Peugeot blu në Bordesley Green. Personat ne makine kane pesuar demtime te vogla./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.