Aksident në Tiranë-Durrës, përplasen tri automjete

0

Ka ndodhur një aksident në autostradën Durrës- Tiranë ku janë përfshirë tri makina. Nga aksidenti i ndodhur nuk ka të lënduar, por vetem vetëm dëme materiale.

Policia shkoi në vendngjarje dhe po heton për shkakun e aksidentit. Trafiku është bllokuar për pak minuta derisa janë spostuar makinat e aksidentuara.

Kliko per me shume info

Sipas të dhënave të para të policisë, dyshohet se aksidenti është shkaktuar nga një frenim i menjëhershëm i një taksie dhe si pasojë e kanë goditur atë edhe 2 makina të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.