Humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me pemën, plagoset rëndë shqiptarja në Itali

Kliko per me shume info

Një grua shqiptare, nënë e tre fëmijëve ka mbetur e plagosur në një aksident, që ka ndodhur në Trevi të Italisë.

Gruaja e cila udhëtonte me një makinë tip “Ford” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga.

Kliko per me shume info

Makina u përplas me një pemë. Gruas i është dhënë ndihma mjekësore, menjëherë.

Kur ndihma mjekësore ka shkuar në vendngjarje, e ka transportuar të renë në spital. Ajo ndodhet e shtruar në urgjencë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.