“A të del koha të bësh seks?” Ja përgjigja epike e Ardit Gjebreas për Roza Latin

Kliko per me shume info

Ardit Gjebrea është padyshim një nga moderatorët më të dashur të publikut shqiptar. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin “Why not” të Roza Latit në Ora News. Ndër të tjera Roza u ndal t’a pyesë Arditin edhe sa i përket jetës së tij private dhe intime.

“A të del koha të bësh seks?”, e pyeti ajo. Ndërsa përgjigja e Arditit ishte vërtet epike.

Kliko per me shume info

“Do habitesh, por më del. Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim kushdo i bën të gjitha”, tha Arditi.

“Është edhe çështje prioriteti, por një ditë del për të bërë edhe punët e qejfit, edhe punët e sportit edhe angazhimet në punën ditore dhe po të jemi pak sistematik, mua një nga gjërat që më vjen keq në Tiranë kur udhëtoj lart e poshtë për inspektimet, është së sa kohë harxhojmë kot, kafe plot, muhabet pa fund. Ndaj them që nëse nuk bën dot një gjë, sigurisht që nuk bën dot dy. Në këtë sens po të kemi një përdorim më të mirë të kohës ne mund të jem më të dobishëm”, përfundoi moderatori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.