2 emisionet e së shtunës/ Biznesmeni tall keq dy moderatorët: Seks me Ermalin; Shiko kush ia luan Luanës

Kliko per me shume info

E shtuna në ekranet shqiptare nxjerr në pah një rivalitet të ashpër mes dy ekraneve kryesore në vend, Top Channel dhe Klan.

Nga njëra anë është Luana Vjollca me “Shiko kush Luan” dhe në tjetrën Ermal Mamaqi me “Xing me Ermalin”.

Kliko per me shume info

Këto dy programe janë shumë të ndjekur, por kanë krijuar edhe shumë antipati për një pjesë të teleshikuesve.

Një nga ata është edhe biznesmeni i njohur Altin Bamllari. Në një postim në rrjetet sociale ai nuk i kursen ironite dhe talljet për të dy moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.