2 adoleshentë në Angli vrasin një të pastrehë: Ishte shumë argëtuese

Kliko per me shume info

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli ku dy adoleshentë kanë vrarë një të pastrehë.

Dy adoleshentët kanë deklaruar se vrasja ndodhi për shkak se ishte shumë për të qeshur dhe argëtuese. 19-vjeçarët Alex Macdonald dhe Charlie White janë shpallur fajtorë edhe për vrasjen e një 21-vjeçari vitin e kaluar.

Kliko per me shume info

Dy adoleshentët janë arrestuar nga policia dhe po gjykohen për të marrë dënimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.