18 vjet i martuar me anglezen, dëbohet nga Britania emigranti, nuk plotësonte kriteret (Foto)

Kliko per me shume info

Një burrë amerikan i martuar me një grua britanike për 18 vjet përballet me mundësinë për ta shpenzuar pjesën tjetër të jetës së tij mijëra milje larg, pasi atij iu tha se duhej të kthehej në SHBA.

Clayton dhe Colette Murwin nga Wallasey, në Merseyside, janë informuar se ai nuk ‘i përshtatet kritereve’ për të qëndruar në Britani të Madhe.

Kliko per me shume info

Z. Murwin, 53 vjeç, është urdhëruar të largohet nga vendi pa apel dhe të përballet me dëbimin në çdo kohë. /lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5246139/American-husband-married-UK-woman-faces-deportation.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.