Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen, imazhet e çiftit befasojnë

Kliko per me shume info

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen me Arbnorën.

Fotoja e fundit, e ciftit ku ata shfaqen të përqafuar, tregon që kjo marrëdhënie tashmë është zyrtarizuar.

Kjo është fotoja e dytë që futbollisti Taulant Xhaka poston me të dashurën e tij Arbnorën, në profilin e Instagram-it. E para ishte një puthje.

Kliko per me shume info

Taulant Xhaka është përfolur shpesh për historitë e tij, por asnjëherë nuk ka bërë një postim të tillë, apo një deklaratë publike dashurie për një vajzë.

E megjithatë, Taulanti ka bërë dhe më shumë. Bashkë me La Familia, në përshkrimin e tij në Instagram ka shkruar dhe inicialen e Arbnorës shoqëruar me një zemër, siç dhe Arbnora ka vendosur zemrën pranë T-së së Taulantit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.