Spektakël në tapetin e kuq, Van Damme i befason të gjithë edhe pse 57 vjeç

Kliko per me shume info

Aktori i njohur Jean-Claude Van Damme padyshim, ndonëse 57-vjeç nuk njeh moshë.

Ai u shfaq në tapetin e kuq të premierës e filmit të tij ‘Amazon’ në Paris dhe rrëmbeu vëmendjen me paraqitjen e tij duke treguar se është njësoj në formë.

Kliko per me shume info

Van Damme performoi disa lëvizje të arteve marciale për të treguar se vazhdon se i zotëron akoma lëvizjet edhe pse shumë vite pas rolit të tij në Bloodsport në vitin 1988.

57-vjeçari, pasi hoqi dorë nga dalja në pension është kthyer përsëri në lojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.