Reshje të vazhdueshme edhe në Prishtinë, përmbytet lagja “Emshir”

Kliko per me shume info

Rreshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar përmbytje edhe në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Lagja “Emshir” Prishtinë është përmbytur nga uji i rreshjeve në një sipërfaqe të madhe, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset dhe forcat e policisë.

Kliko per me shume info

Shirat kanë vijuar pa ndërprerje gjatë dy ditëve në këtë zonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.