Qytetari irritohet publikisht ndaj Albtelecom: Pse i regjistroni telefonatat kur talleni me njerëzit?!

Kliko per me shume info

Denoncimet e qytetarëve ndaj kompanisë Albtelecom vazhdojnë për të gjitha shërbimet e saj.

Një qytetar tejet i nxehur për mosmarrjen e shërbimit për të cilin ka paguar, ka komentuar në faqen e kompanisë duke denoncuar jo vetëm shërbimin, por edhe mbështetjen teknike.

Kliko per me shume info

“Kam kater dite, 16/10/2017, qe kam raportuar mosfunksionimin e internetit dhe AlbTv dhe akoma tekniket tuaj nuk me kane ardhur te shikojne problemin.

Kam marre disaher 123 ne tel dhe ata kane filluar te tallen duke me thene qe kemi pushim sot dhe nuk do vijme as sot. Ore perse i regjistroni telefonatat e sherbimit te klientit kur talleni me njerezit ne ate menyre”, shkruan qytetari.

“A mbani pergjegjesi per kushtet e kontrates apo beni ne qefin tuaj. Nuk ka vlersim me te ulet sepse asnje yll nuk meritoni. Me e pakta qe ne, klientet, mund te bejme eshte te largohemi nga kjo kompani rrumpalle”, shkruan qytetari me iniciale K.B.Marku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.