Përplasen dy kamione në Itali, humb jetën shqiptari

Kliko per me shume info

Dy kamione janë përplasur këtë të enjte në Itali, ku si pasojë ka humbur jetën një shqiptar.

Sipas raportimeve të mediave vendase, aksidenti ka ndodhur në daljen veriore të qytetit të Veronas dhe viktima është një 51-vjeçar emri i të cilit nuk është bërë i ditur, i fundit ky punëtor i një ndërmarrje autotransporti në Padova.

Kliko per me shume info

Për shkak të aksidentit është rënduar trafiku në autostradë, ndërsa policia italiane është duke vijuar hetimet për të zbardhur dinamikën e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.