Pas Shpatit zhvishet edhe Ermal Fejzullahu!

Kliko per me shume info

Ditët e nxehta kanë kaluar për shumicën nga ne.

Por, jo edhe për artistët tanë. Ditë më parë ishte Shpat Kasapi ai i cili na solli foto nga pushimet e tij në vende të nxehta.

Kliko per me shume info

Por, nuk kanë kaluar shumë ditë dhe sot është këngëtari Ermal Fejzullahu ai i cili shihet në një pishinë duke u freskuar.

Ndryshe nga Shpati, Ermali shihet në ambient të mbyllur. Ku duket se e ka shfrytëzuar ndonjë pishinë hoteli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.