Para 20 vitesh këndonte nëpër skena festivalesh, sot është punonjëse e thjeshtë në Postën Shqiptare

Kliko per me shume info

Para 20 vitesh, ajo ishte një nga këngëtaret që nuk i mungonte asnjë skene festivali. Ndërkohë në ditët e sotmë, ajo është larguar nga arti dhe muzika dhe ushtron një profesion krejt ndryshe nga ai që e bëri të njohur.

Është fjala për këngëtaren e njohur Burbuqe Rada, e cila sot është një punonjëse e thjeshtë në Postën Shqiptare në Tiranë.

Kliko per me shume info

Lajmin e bëri të ditur blogeri i njohur Olti Curri i cili është befasuar kur ka kryer disa shërbime pranë Postës Shqiptare.

“Sot në zyrat e Postës Shqiptare takova këtë këngëtare që mesova se punonte aty”, shkruan Curri.

66873-640-0-5a2fbc2acc7d3.png

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.