Noizy çorodit fansat me makinën e tij

Ai është një nga reperat më të mirë shqiptarë dhe duke qenë i tillë bën një jetë shumë luksoze.

Jo rrallë herë e ka shprehur simpatinë e tij për makinat e bukura dhe të njejtën gjë ka bërë sot në Instagram ku ka postuar një foto nga Ferrari i tij i fundit.

Kliko per me shume info

Edhe pse është shumë i angazhuar me muzikën dhe bizneset e tij, Noizy gjen kohë të bëjë shaka në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  E zhveshur me ananas, fotot e polices cmendin kolegët

Ai ka postuar një video në Instagram teksa ndodhet në Mercedesin e tij Maybach, i cili po ecën pa shofer. Sigurisht që të gjithë janë çuditur kur e kanë parë dhe me siguri ju është dukur e pabesueshme, por në fakt ai është një opsion i kësaj makine, e cila ecën pa shofer në një distancë të caktuar dhe quhet autopilot.

LEXO EDHE:  "Si është të t'i FUSË DUART Presidenti?" Monika Kryemadhi ÇUDIT me përgjigjen

E për ta bërë më shumë gazmor postimin, ai ka shkruar bashkangjitur videos:

Mezi Po pres t’me ndaloj policia per shpejtesi.. dhe te flas me shoferin ☺️

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here