Noizy bllokohet nga fansat në mes të rrugës

Kliko per me shume info

Ai është pa diskutim një nga reperët më të mirë dhe më të dashur shqiptarë të dekatave të fundit.

Fansat e duan shumë, por edhe dashuria ka kufi.

Kliko per me shume info

Dhe sigurish që bëhet fjalë as më e as më shu,ë se sa për Noizy, i cili së fundmi ka qenë pjesë e një eventi dhe që në hyrje është pritur nga një numër i madh i fansave të tij.

Ai kishte hyrë ‘live’ në Instagram ku shihej se si djemtë e ri ishin mbledhur pranë tij, për të bërë fotografi së bashku.

Padyshim që kjo gjë duhet ta ketë bërë atë të ndjehet shumë mirë, pasi ka kaq shumë njerëz që e duan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.