Nëse mendoni se Luana Vjollca ka bërë operacione plastike pyesni doktorin e VIP-ave, ja ç’thotë ai!

Kliko per me shume info

Të shumtë janë vipat që mohojnë për ndërhyrjet plastike që mund të kenë bërë, edhe moderatorja Luana Vjollca është një ndër to që e mohon kategorikisht.

Luana është një nga femrat më të përfolura të shoëbizit shqiptar jo vetëm për profesionin por edhe për format bombastike që ajo ka. Fansat e saj kanë qënë gjithmonë kurioz në lidhje me faktin nëse ka kryer ndonjë ndërhyrje apo jo, sakaq Luana e ka mohuar gjithnjë këtë fakt. Po cfarë thotë doktori VIP-ve për këtë?
Skerdi Faria, i njohur ndryshe edhe si ‘Doktori i VIP-ave’ i ftuar në emisionin ‘Një kat më lart’ ka folur për këtë çështje.

Kliko per me shume info

Faria u shpreh: “Kam vite që nuk e kam takuar live Luanën të them të drejtën, por ndërhyrje nuk mendoj se ka bërë. Ajo mund të ketë hequr dhjamë në disa zona dhe i ka vendosur në vithe”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.