Ndahet çifti/ Eni Koçi i përgjigjet Gencit: Qëndrimi yt mund të më lëndojë, por imi mund të të vrasë

Kliko per me shume info

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj bënë bujë në media me lidhjen e tyre por mesa duket shumë shpejt i kanë dhënë fund. Këto dyshime kanë lindur nga postimet e 2 këngëtarëve që kanë bërë ditët e fundit. Duket se çdo përshkrim që bëjnë në postimet e tyre ia dedikojnë njëri tjetrit.

Eni sot ka publikuar n jë foto në të cilën shfaqet e veshur me fustan të kuq dhe tepër seksi. Në përshkrim shkruan “qëndrimi yt mund të më lëndojë, por imi mund të të vrasë”. Nuk dihet shkaku i zënkës apo janë thjesht iluzione të krijuara nga artistët. Mbetet për t’u parë si do të përfundojë historia e tyre.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.