Parashikimi i motit, ja cfarë pritet të ndodhë sot pasdite

Kliko per me shume info

Ditën e sotme gjatë pasdites priten reshje të dobëta bore.

Reshjet do të bien qarkun e Shkodrës, Kukësit, Dibrës, dhe Lezhës gjithashtu do të ketë reshje dëbore edhe në zonat e thella malore.

Kliko per me shume info

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 °C / 14 °C
në vendet e ulëta: 3 °C / 12 °C
në vendet malore: -4 °C / 9 °C.

Era do të forcohet dhe do të fryjë mesatare në bregdet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.