Parashikimi i motit për sot, e premte 15 dhjetor

Shira të përkohshëm në ekstremet Veri-Jug priten këtë të premte, ndërkohë që do të vijojnë kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta në mbarë territorin e vendit.

Meteorologët bëjnë me dije se edhe pasditja mbetet me vranësira të shpeshta e shira të dobët në veri, ndërsa shira të izoluar rrezikojnë zonat lindore dhe pjesërisht qendrën.

LEXO EDHE:  Dieta e çmendur, e reja humbi 28 kg në 6 javë duke përdorur vetëm këtë truk
Kliko per me shume info

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në të dy ekstremumet termike të ditës duke ngjitur maksimumin sërish në vlerat 17 – 18°C.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here