Mos e besoni po deshët por ky fëmijë fiton 11 milionë dollarë në vit

Kliko per me shume info

Milioner lind por edhe bëhesh, por zakonisht për t’u bërë duhen vite jetë punë dhe shumë sakrifica.

Por si duket, nuk është kështu për të gjithë.

Kliko per me shume info

Djali që shikoni në videon më sipër është vetëm 6 vjeç dhe fiton 11 milionë dollarë në vit.

Nëse po vrisni mëndjen se si ka mundësi? Epo, Ryan ka lindur si një “yll”.

6-vjeçari është “yll” i internetit dhe fiton 11 milionë dollarë duke zbuluar dhe shqyrtyar lodrat në YouTube.

Ai është prezantuesi i “Ryan ToysRevieë”, një kanal në internet me mbi 10 milionë abonentë, dhe sipas Forbes ai ishte personi i tetë më i paguar vitin e kaluar pasi kishte vendosur 11 milionë dollarë në të ardhurat e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.