Astrologia Meri i habit të gjithë me parashikimin e saj për sot

Kliko per me shume info

Parashikimi Astrologjik dt 11 Dhjetor
E Ardhme Optimiste
Sot e hene dhe Merkuri ne Shigjetar eshte ne lidhje pozitive me Uranin ne Dash
Urani tregon nevojen per te kundershtuar cdo gje qe ne mban te lidhur apo na frenon ne zhvillimin tone
Merkuri perfaqeson idete qe na vene ne levizje

I Percaktojme inisiativat tona ne menyre te zgjuar dhe me mendje te hapur
Fuqia e fjales do na ndikoj fuqishem prandaj duhet te llogjikojme cdo gje qe na terheq apo na magnetizon ideologjikisht
Duhet te perparojme edhe ne metoda te tjera sheruese

Kliko per me shume info

Ndoshta do kuptojme gjithashtu qe Univerisi yne i vogel mund te jete pertej mendjengushtesise dhe bota mund te behet me e mire nese e duam Jeten ne te gjitha aspektet e saj

Dita sjell
1 Ide te reja
2 Plane te Reja
3 Zbulim talentesh
4 Mesazhe pozitive
5 Udhetime
6 Levizje dhe vendime
7 Drejtesi dhe guxim
8 Pavaresi

Dashi do kete lajme te mira ligjore udhetime dhe inisiativa shume pozitive ne lidhje me punen dhe jeten personale

Demi do kete lehtesira ligjore ekonomike dhe shendetesore.Po keshtu do mund te investoj

Binjaket do kene dite bashkepunuese dhe me marreveshje te mira.Jeta sociale shume pozitive me mbeshtetje

Gaforrja do kete plane pune karriere me vendimarrje te mira.Ndryshime pozitive ne jeten personale

Luani do kete dite te lumtur errotike apo ne lidhje me femijet dhe krijimtarine e vet dhe te projeketeve

Virgjeresha do kete clirim ekonomik dhe shpirteror dhe disa nga pengesat familjare do lehtesohen .

Peshorja do jap driten jeshile per ndryshime te medha dhe bashkime apo ndarje te cilat i hapin rruge te re jetes se tyre

Akrepi do tentoj ne menyre rezultative te rregulloj punen dhe te ndryshoj bazen e saj duke bashkpunuar me njerez te rnij vende te reja dhe strategji te re

Shigjetari do kete mesazhe shume pozitive ne jeten personale dhe ngritje te padiskutueshme ne pune dhe ceshtje erotike

Bricjapi do dali nga stategjia e fshehte apo nga pozicioni disi inferior per te deklaruar arritjet dhe planet e tij

Ujori do jete ne kulm te permiresimit te planeve ndryshimeve dhe bashkepunimve te mira te cilat i gjen tek njerez me te njejtat cilesi

Peshqit do kene nje permiresim ekonomik dhe nje mundesi per tu shquar ne pune edhe karriere

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.