Luftë me flakët në Bajram Curr, shkrumbohet plotësisht kati i tretë i një pallati

Një pallat 3-katësh dhe dy banesa private janë përfshirë nga flakët në një lagje të Bajram Currit.

Kati i tretë i pallatit është shkrumbuar plotësisht nga flakët, ndërkohë që dy banesat e tjera po ashtu kanë pësuar dëme të shumta nga zjarri, gati në shkatërrim.

Kliko per me shume info

Zjarrëfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe janë duke lufftuar me flakët për mëse një ore.

Mësohet se asnjë person nuk është lënduar, ka vetëm dëme materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.