Luani i detit sulmon vajzën e vogël dhe e hedh në ujë, i ati e shpëton

Kliko per me shume info

Këto janë disa pamje dramatike, teksa luani i detit tërheq me gojë vajzën e vogël dhe e hedh në det.

Menjëherë është hedhur në ujë i ati i cili e ka nxjerrë jashtë, por që të gjithë janë tmerruar për disa momente. Kjo video është shpërndarë masivisht në rrjete dhe media sociale për të dhënë mesazhin që prindërit duhet të jenë të kujdesshëm kur lënë fëmijët pranë kafshëve edhe pse thuhet se janë të buta. Kujdes sepse një pakujdesi e vogël mund t’ju kushtojë jetën fëmijëve.

Kliko per me shume info

https://globalnews.ca/video/rd/951253571508/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.