Zyrtarja e LSI njofton publikisht në skenë se është shtatzënë

Erisa Xhixho ka ndare me publikun lajmin se pret nje femije. Është një moment shumë i lumtur që po kaloj unë dhe familja ime, pra jam në një pritje të fëmijës së dytë”, ka thene zyrtarja e LSI.

E pyetur nga moderatorja Marina se sa muajsh shtatzënë është, Erisa tha se ka kaluar 3 mujorin e parë.

LEXO EDHE:  Habit moderatorja shqiptare: Unë jam e bërë e gjitha, do më shihni
Kliko per me shume info

Marina: Joo, Erisa Xhixho çfarë Lajmi, Erisa Xhixho. Ma kap Hundën. Erisa Xhixho është në pritje të ëmbël, është shtatzënë, cfarë lajmi na ke sjell.

“Me një gocë Siç ta do zemra”, uroi Xhixho Marinën.

Marina: “Me një gocë dashtë zoti. Ky po që ishte lajmi më i bukur i mbrëmjes”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here