Kur Eni Koçi darkon pa grim

Kliko per me shume info

Në rrjetet sociale shfaqet vazhdimisht e kuruar në secilin detaj.

Fotot e rëndomta tash e një kohë nuk përbëjnë opsion për Eni Koçin e cila qindra mijëra ndjekësve të saj ka preferuar t’iu ‘servojë’ vazhdimisht fotografi profesionale, me veshje të shtrenjta e grim dhe flokë të trajtuara nga profesionistë.

Megjithatë, janë disa raste që përbëjnë përjashtim.

Kliko per me shume info

E tillë ishte mbrëmja që lamë pas kur nën shoqërinë e motrës, Gretës dhe shoqeve të tyre, Eni ka darkuar në një prej restoranteve të Tiranës.

Pa grim të tepruar dhe filter, këngëtarja ka shfaqur bukurinë e saj natyrale përmes një sekuence të ndarë në InstaStory-n e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.