Këngëtari denoncon publikisht Adi Krastën: Kjo nuk ka ndodhur as në kohën e Enverit

Këngëtari Luiz Ejlli ka denoncuar një gafë të përsëritur të prezantuesit të festivalit në RTSH, Adi Krasta.

Sipas Ejllit, Krasta nuk e përmend një asnjë rast emrin e tij, kur prezanton këngën me të cilën ai është përfaqësuar bashkë me Rezarta Smajën “Ra një yll”.

Kliko per me shume info

“Të dashur miq, poshtë keni 3 video ku prezantuesi i festivalit të Rtsh-së, Adi Krasta, nuk ma thotë emrin. Kjo s’ka ndodhur as në kohën e Enver Hoxhës, cfarë prapavije ka kjo??? Ky është një skandal!”, shkruan Luiz Ejlli në profilin e tij në Facebook.

LEXO EDHE:  Enca bën arabin të përdorë ‘google translate’ dhe t’i shkruajë këto fjalë në shqip: Nxirr b...

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here