Ija e Bes Kallakut “pikaset” nga faqet e huaja: Gjyshja kërkon të dashur

Kliko per me shume info

Bes Kallaku e ka bërë gjyshen e tij të famshme pas postimeve të vazhdueshme që bën me të dhe më pas i publikon në rrjete sociale.
Ndërkohë ditën e sotme ai ka treguar se Ija ka marrë “famë ndërkombëtare”, pasi disa faqe të huaja kanë marrë një foto të saj dhe kanë bërë meme.

Në foto, shkruhet:

Kliko per me shume info

Kur gjyshja kërkon të dashur”.

Besi e ka ripostuar këtë foto duke shkruar me humor:

Ija, ne faqet e instagrameve Turke. Na e kaloj, osht bo nderkombtare”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.