I luten të gjejë burrë të mirë (FOTO)

Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret  Marina dhe Luana Vjollca,  ka festuar ditëlindjen dhe mesazhet që ka marrë i ka bërë publike.

Ndër më të veçantat kanë qenë ato të Marinës dhe Getoarit që e kanë bërë të qeshë pa fund.

Kliko per me shume info

‘Jeta ime e bukur gëzuar ditëlindjen. Të pafsha lart e më lart shpirt. Tu plotësofshin gjithë dëshirat dhe me një burrë. Të dua nuc”. I ka shkruar Marina.

Nuk vonoi shume dhe Jori ka publikuar dhe mesazhin që i ka dërguar bashkëshorti i Marinës, reperi Getoar Selimi.

‘Urime langaraqe edhe 100 të lumtura e gjetsh një burrë të mirë.”.  i ka shkruar ai. Me sa duket çifti e ka me merak që Jori të gjejë një burrë dhe jo do si do.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.