Gjendet e vdekur profesoresha e njohur nga Shkupi

Kliko per me shume info

Profesoresha 52 vjeçare Snezhana Troajaçanec është gjetur e vdekur. Informacionin e ka bë të ditur përmes rrjeteve sociale djali i saj, Filip Trojaçanec.

Ajo u zhduk dje në mëngjes, kur bashkëshorti i saj ka vërejtur se nuk është në shtëpi. Edhe pse u organizuan ekspeditë kërkimore prej qytetarëve dhe prej policisë, ajo nuk u gjet e gjallë, por e vdekur në ujërat e lumit Vardar.

Kliko per me shume info

Sipas familjarëve, profesoresha Trojaçanes ka vuajtur nga depresioni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.