‘Fituesja e Kënga Magjike’ Anxhela Peristeri: Nata kur qava se nuk isha në finale

Pasi fitoi vendin e parë me këngën “E çmendur” në Kënga Magjike, këngëtarja Anxhela Peristeri ka disa fjalë për të thënë, e në një status në Instagram sot, ka kujtuar pjesëmarrjen e saj në vitet e kaluara kur nuk kishte hyrë në finale.

POSTIMI I PLOTË:

Kliko per me shume info

Kur u ktheva nga Greqia gjeja e pare qe doja te beja ishte te merrja pjese ne festivalin Kenga Magjike!E bera. Nuk u futa ne finale dhe kam qare pafund ate nate.E kam dashur kte festival qe ne fillim. Qe para largimit tim kam qene 2 here pjesemarrese. Sot qe jam fituesja e ketij festivali dhe eshte viti i 4 rresht qe marr pjese nuk i pershkruaj dot emicionet e mia. @arditgjebrea te falenderoj nga zemra per kte produksion gjigand muzikor qe na ke dhuruar!

LEXO EDHE:  Marina ofendon keq Luanën në sy të të gjithëve: Delenxhie

E dija qe me kte kenge do arrija ne maje sepse eshte vertet nje material shume cilesor dhe i dashur per mua. @kledibahiti ti e di sa e dashurova kte kenge dhe vure gjithe talentin dhe kohen tende te cmuar per te me dorezuar nje perle. @olticurri nuk mund te ishte kjo kenge pa tekstin tend te mrekullueshem.

LEXO EDHE:  Roza Lati bën deklaratën e fortë: Ky drejtor i televizionit të njohur më ka ngacmuar

Nuk e imagjinoj dot ndryshe! @threedotsproduction pervec profesionalizmit ju falenderoj per mbeshtetjen shpirterore. @jonipeci ti o zemer ma bere performancen unike dhe me bere te ndiehem mbretereshe ne skene ! Femijet e korit te Liceut Artistik ju falenderoj pamase per pjesemarrjen tuaj,ju dua ?? @lorel_makeupartist duart tuaja te arta gjithmone me bejne te ndiehem me e bukura. @aldonlipe te falenderoj me shpirt per perkujdesjen.

LEXO EDHE:  Vejusha seksi që shëtit botën me paratë e 100 të dashurve

Mu duk vetja si ne Eurovizion kur pashe performancen e xhiruar ne ate skene madheshtore! Dua tju falenderoj juve publik i dashur per duartrokitjet tuaja qe nuk rreshten te dyja netet dhe gjithe te tjeret qe me kane shkruar uruar dhe jane emocionuar me mua!Ju perulem te gjitheve! #kengamagjike2017 #threedotsproduction #cmimiipare #bestfemalevocal

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here