Festa e fundvitit? Ledina organizon një super-atmosferë!

Ledina Çelon e kemi parë kohët e fundit shumë të angazhuar pas familjes dhe sidomos fëmijëve.

E mbani mend dekorimin dhe kujdesin e treguar për arritjen e çdo detaji në festën e Halloween-it? Eh, të njejtin angazhim këngëtarja e ka patur edhe këtë fundvit.

Kliko per me shume info

Përpos pemës, oxhakut të ndezur dhe çdo dekori përreth, fëmijët e Ledinës kanë përjetuar edhe një tjetër emocion në këtë muaj festash.

Dhuratat për të vegjëlit i ka shpërndarë vetë babagjyshi, i cili është siguruar të dhurojë pako të mëdha e të paketuara siç meriton ky fundvit. Lodra e libra, ja me çfarë po argëtohen djali dhe vajza e Çelos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.