Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami

Njihet si një nga prezantueset më të bukura.

Por, e tillë Elita Rudi është vetëm në fotografitë që i publikon vet, duke mos harruar faktin se shpesh është kritikuar për përdorim të shpeshtë të fotoshopit.

Ajo kohë më parë ka publikuar një fotografi ku shihet në një dasmë dhe gjoksi i madh bëri që të flitet shumë për të.

Kliko per me shume info

Por, në fakt, Elita nuk ka një gjoks aq të madh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.