Eleminatoret e europianit, Kombëtarja Under 19 njeh kundërshtarët

Kombëtarja shqiptare, Under 19 ka njohur kundërshtarët me të cilët do të përballet për eleminatoret e europianit të ardhshëm.

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës i ka vendosur kuqezinjtë e Bogdanit në një grup relativisht të lehtë ku me pak fat mund të tentohet edhe kualifikimi.

Kliko per me shume info

19-vjeçarët kuq e zinj do të jenë në grupin 8-të së bashku me skuadrat e Ukrainës, Sllovakisë dhe Norvegjisë.

Ky turne do të zhvillohet tetorin e vitit të ardhshëm në Shqipëri, nga data 10 tetor deri në datë 16 tetor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.