E pranon këngëtari shqiptar : Pas “Këngës Magjike”, më është rritur shumë suksesi me femrat”

Në emisionin “Thumb” të kësaj jave ka qenë i ftuar këngëtari i njohur Klint Çollaku.

Pas suksesit në “Kënga Magjike” duket se atij i është rritur edhe suksesi me femrat. Klinti është pyetur nëse e ngacmojnë më shumë femrat tani që është më i famshëm dhe nëse i është kthyer ndonjë vajzë që dikur e ka refuzuar.

LEXO EDHE:  Publikohet biseda e Kastro Zizos dhe ish-bashkëshortes, e pyet për fëmijën, shihni si i kthehet
Kliko per me shume info

“Besoj se po. Kurse për të mu rikthyer ndonjë edhe mund të jetë rikthyer por nuk e kam menduar unë tani”- ka thënë Klinti plot sportivitet.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here