Detajet e shumëpërfolura të fustanit të aktores Neslihan Atagul

Kliko per me shume info

Në tapetin e kuq të Çmimeve Golden Butterfly, një nga veshjet më të diskutuara ishte ajo e Neslihan Atagul.

Aktorja e “Dashuri e pafund” tërhoqi vëmendjen e të gjithëve tek parakalonte para fotografëve.

Kliko per me shume info

Fustani i Neslihan ishte disenjuar nga Hakan Yildirim të cilit i mori plot tre javë për ta përfunduar.

Ky fustan ishte i mbuluar i gjithi nga gurë Swarivksi dhe peshonte 6 kilogramë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.